Pohlazení pro maminky – Dětská scéna

p3040012Jako každý rok se začali žáci 1. stupně naší školy se svými učiteli v projektu Pohlazení pro maminky připravovat na recitační a pěvecké soutěže, aby ti nejlepší z nich mohli vystoupit na představení ke Dni matek. Všichni žáci pečlivě vybírali a nacvičovali a v třídních předkolech soutěžili o postup do kola školního. V recitaci soutěžili žáci ve třech kategoriích. Porota měla obtížný úkol, vybrat z velmi pěkných přednesů a textů ty nejlepší. Do oblastního kola postoupilo 10 soutěžících a reprezentovali velmi dobře, protože 5 z nich získalo postup do okresního kola a jeden žák čestné uznání. Do okresního kola postoupili v 0. kategorii Zuzana Groulíková a Sofie Kavanová, čestné uznání získal Jan Pávek. Z 1. kategorie postupují Kryštof Rokos a Pavel Vojtíšek a z 2. kategorie Adéla Nguyen.

V pěvecké soutěži byli ve školním kole vybráni vždy 3 nejlepší, kteří postupují do soutěže Poličský skřivánek. Na prvních místech se umístili: Ema Vajsová, Marie Kastnerová, Kristýna Lašková, Daniela Kastnerová a Dominika Hegrová.

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 63 | Včera: 279 | Týden: 549 | Měsíc: 5791 | Celkem: 208115