ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

image1

Vážení rodiče, zápis do prvních tříd bude i v letošním roce, vzhledem k dané situaci, bez účasti dětí. Vyplněnou „Žádost o přijetí k povinné školní docházce“ můžete vhodit do poštovní schránky u vchodových dveří Masarykovy základní školy Polička, zaslat poštou, elektronicky během měsíce dubna na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo osobně přinést ve čtvrtek 8.4.2021 od 9:00 do 15:30 hodin do hlavní budovy školy (žádost je možno vyzvednout ve všech MŠ nebo vytisknout z našich webových stránek). Žádáte-li pro své dítě o odklad povinné školní docházky, musíte mít vyplněnou „Žádost o odklad povinné školní docházky“ , doporučující vyjádření školského poradenského zařízení a vyjádření odborného lékaře - pediatra (opět lze tiskopisy vytisknout z webových stránek školy).

V případě potřeby kontaktujte vedení školy na e-mailové adrese:

nebo na tel.čísle: 731 572 157 (L.Novotná ŘŠ)

731 572 158 (L.Cechová ZŘ)

adresa školy: Masarykova základní škola Polička
                       nábřeží Svobody 447
                       572 01 Polička

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Jak můžete pomoci svým dětem.pdf)Jak pomoci svým dětem[ ]83 kB

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.

Počet návštěv - Dnes: 77 | Včera: 118 | Týden: 333 | Měsíc: 333 | Celkem: 227165