Poznáváme nová pracoviště

V průběhu měsíce ledna jsme v rámci výchovy k volbě povolání navštívili se všemi třemi 9. třídami nedávno otevřené výrobní haly firmy Milacron v Poličce. Žáci zde měli možnost se přesvědčit o tom, že současná technicky zaměřená povolání nepředstavují pouze bezmyšlenkovitou tvrdou práci ve shonu a špíně. V tomto závodě zaměřeném na výrobu strojů pro plastikářský průmysl je třeba především přemýšlet, správně číst výkresy, organizovat si práci, být přesný a odpovědný. Příjemně klimatizované haly nejsou naplněny hlukem ani nečistotou.

JEJICH ROZHODNUTÍ SE BLÍŽÍ!

Připomínáme rodičům vycházejících žáků potřebu odevzdat třídním učitelům do 31.1.2017 informace o školách a oborech, kam se chtějí jejich děti hlásit k budoucímu studiu. Na jejich základě budou žákům vytištěny přihlášky na střední školy.

B. Kaprasová

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 46 | Týden: 199 | Měsíc: 737 | Celkem: 308788