Přespolní běh 2024

img 9972Stalo se již tradicí, že sportovní soutěže zahajuje na začátku nového školního roku mezi žáky tak „oblíbený“ přespolní běh. Letos tomu nebylo jinak. V pátek 20.9. mohli mladí sportovci porovnat běžecké síly s ostatními školami z obvodu v poličském lesoparku Liboháj. Ti nejlepší postoupili a 27.9. boje zopakovali již na okresní úrovni, kam se probojovala tři naše družstva. I zde – v okresním kole – se naši svěřenci neztratili a starší žáci postoupili do krajského kola, které se konalo v Pardubicích, kde jim jen těsně unikl postup do republikového finále a skončili na krásném druhém místě. V jednotlivcích jsme měli hned dvě pódiová umístění, když František Groulík dosáhl na stříbro a Adam Pražan na bronz.

Všem našim běžcům gratulujeme za odvedené výkony.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 45 | Týden: 96 | Měsíc: 634 | Celkem: 308685