Vážení rodiče,

z informací ve sdělovacích prostředcích vyplývají pro školu tato omezení: roušky budou od pátku 18. 9. 2020 povinné ve všech prostorách škol od druhého stupně výše. Žáci a studenti tak budou muset mít roušky i během výuky s výjimkou tělocviku a činností, při nichž není možné roušky mít (zpěv, hra na dechové hudební nástroje).

Pan ministr zdravotnictví dodal „Nechceme, aby školy byly paralyzovány,” jde o opatření, které má předejít karanténám tříd i škol.

Pro žáky prvního stupně platí pravidlo nošení ochrany nosu a úst ve společných prostorách a v ranní družině a klubu.

Apeluji na rodiče žáků 4. – 9. tříd, aby společně s dětmi založili podle zaslaných pokynů účet G Suite na Google. Potřebujeme adekvátně připravit podklady pro distanční výuku, bez přihlášení žáků nemůžeme pokračovat.

Děkuji za pochopení a spolupráci Mgr. Lenka Novotná, ředitelka školy

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 40 | Týden: 181 | Měsíc: 1145 | Celkem: 300516