Krajské kolo florbalu žáků 6. a 7. tříd

img 0782Ve středu 27. března proběhlo v Pardubické nafukovací hale krajské kolo florbalu žáků 6. a 7. tříd, na které se probojovali i naši žáci. Po počátečním neúspěchu proti domácímu týmu kluci zabrali, a vybojovali dvě vítězství. V zamotané tabulce nakonec trochu smolně skončili třetí na základě skóre. Školu na turnaji vzorně reprezentovali Zdeněk Soukal, Matyáš Charvát, Šimon Mach, Adam Pavliš, Adam Šenk, Jan Švanda, Mikuláš Boštík, Adam Šafář, Michal Bureš, Pavel Pospíšil, Nikolas Grubhoffer, Kryštof Rokos a Sebastian Mitáš.

Martin Cecha

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018