Vánoční sportovní turnaj 3. – 5. tříd ve vybíjené a fotbalu

pc180327Ve dnech 18. a 19. 12. proběhl ve sportovní hale naší školy vánoční turnaj ve vybíjené a fotbalu – VÁNOČNÍ SPORTOVNÍ TŘÍDA pro žáky 3. – 5. tříd. Mezi sebou se utkaly jednotlivé třídy z daných ročníků. Během dopoledne se žáci snažili získat co nejvíce bodů pro svoji třídu. Atmosféra byla úžasná a kdo nehrál se zájmem hlasitě fandil. Žáci si vedli skvěle a celé dopoledne si pěkně užili, ale učili se též rozvíjet svojí osobnost v pozitivním slova smyslu - hrát v duchu fair play, vzájemně si pomáhat, překonávat sebe sama.

Na konci turnaje vyhlásila paní ředitelka nejlepší třídu za 3., 4. a 5. ročník a všem sportovcům předala odměny. Poděkování patří paní učitelce Lence Schauerové za výbornou organizaci, díky které turnaj  proběhl. Za rok se tedy opět těšíme a řídíme se heslem: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Momentky ve fotogalerii.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018