Informace pro rodiče dětí do 10 let

Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejnilo na svých stránkách tiskovou zprávu z které vyplývají tyto informace:

"Rodiče, kteří budou muset zůstat doma se svými dětmi, musí v prvé řadě standardně informovat zaměstnavatele, např. telefonicky, e-mailem apod., o vzniku překážky v práci na straně zaměstnance, kterou je potřeba péče o dítě z důvodu uzavření škol a obdobných zařízení. Vzhledem k připravované změně zákona nebude potřeba žádat o potvrzení o uzavření školy nebo výchovného zařízení vydané a dokládat jej." 

Mgr. Lenka Novotná, ředitelka školy

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (TZ_13_10_2020_jak_na_osterovne_od_14_10.pdf)Jak na ošetřovné od 14.10.[ ]168 kB

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 107 | Týden: 7 | Měsíc: 2482 | Celkem: 240695