Vykonávání péče o děti a mládež vybraných pracovníků za nouzového stavu na základě opatření hejtmana Pardubického kraje

Na základě Opatření hejtmana Pardubického kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu ze dne 13. 10. 2020 mohou v případě potřeby rodiče nebo jiní zákonní zástupci zaměstnaní u bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, příslušníky ozbrojených sil nebo pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, požádat o péči o dítě ve věku od 3 do 10 let v Masarykově základní škole Polička, se sídlem nábř. Svobody 447, Polička. V případě zájmu volejte v pracovní dny na telefon 734 851 398 nebo 461 725 529 a nebo pište na email .

Dle naplněnosti určené kapacity Masarykovy základní školy Polička budou péči dle potřeby následně zajišťovat další určené organizace. Kvůli podrobnějším informacím sledujte webové stránky základní školy www.zsmaspolicka.cz nebo kontaktujte pracovníky telefonicky. Průběžně budou informace zveřejňované i na webových stránkách města Poličky.

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 107 | Týden: 6 | Měsíc: 2481 | Celkem: 240694