Připravujeme se na tradiční školní projekty aneb není nad vlastní zkušenost…

Nestydět se vystupovat před spolužáky i dospělými lidmi, správně vyslovovat, mluvit nahlas a další dovednosti  osobnostní výchovy získají  i letos žáci 1. - 5. ročníku v tradičních projektech, na které se už nyní začínají připravovat se svými vyučujícími. Projekt Pohlazení pro maminky zahajuje třídní přehlídka v recitaci a ve zpěvu. Nejšikovnější žáci postupují přes školní, oblastní a okresní kola až do krajské Dětské scény v Pardubicích a také reprezentují školu na akci, kterou každoročně pořádá ke Dni matek v pěkných prostorách CBM.

Projekt Den naruby? V den vysvědčení (letos 29.1.) si děti  dle svého zájmu vyberou vyučovací předmět a po poradě s vyučujícím a spolužáky ze skupiny ho vyučují zbytek třídy. Rychle zjistí, že přece - paní učitelka s námi nepíše každou hodinu písemky a testy! Že se dá také učit hrou, že je náročné stále dokola něco opakovat nepozornému kamarádovi ...

Mgr. Jitka Junková

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 18 | Včera: 51 | Týden: 135 | Měsíc: 810 | Celkem: 301404