Vážení rodiče,

po zhodnocení situace příchodu žáků do školy hlavními vchody a odložení svršků v šatnách zavádíme ve společných prostorách školy povinnost zajištění ochrany úst a nosu (roušky, respirátory).

Opatření se týká pouze míst, kde se v určitou dobu stýká velké množství osob a není zde možné zajistit odpovídající skupinovou izolaci.

Dále prosíme zákonné zástupce žáků a další osoby, aby nevstupovali do budovy v době přítomnosti žáků. Pro návštěvy těchto osob je určená doba pondělí od 14.00 do 16.00 hodin. Mimo tuto určenou dobu můžete kontaktovat jednotlivé pracovníky školy prostřednictvím jejich emailových adres na doméně @zsmaspolicka.cz nebo telefonicky (kontakty naleznete na webových stránkách).

Děkuji za pochopení Mgr. Lenka Novotná, ředitelka školy

Počet návštěv - Dnes: 14 | Včera: 50 | Týden: 221 | Měsíc: 1263 | Celkem: 301857