Závěr roku v režii Školního parlamentu

Již druhým rokem pořádal školní parlament sportovní klání 3., 4. a 5. tříd ve vybíjené a fotbale pod názvem Vánoční sportovní třída. Není důležité, který ročník zvítězil, ale to, že všechny děti si zasportovaly, zafandily a mnohé v sobě našly skryté rezervy. Odměnou jim byly rychlé špunty.

Čtvrteční dopolední vyučování uzavřel zápas žákyň 9. ročníků proti pedagožkám z naší školy. Tělocvikářky doplněné o dějepisářky, češtinářku a uklizečku sehrály velmi dobré utkání. Děvčata nakonec dala pouze v exhibici 4 koše, oproti 12 našich učitelek.

 

Pátek 19.12. probíhala pro II. stupeň společná besídka v hale školy, kterou zaštítila 9.A jako organizátor. Na programu bylo karaoke zástupců jednotlivých tříd a připravené programy. Zhlédnout jsme mohli herecká vystoupení, poslechli jsme si i vánoční vtipy, řadu společně nazpívaných písní a tanců, hru na hudební nástroje, vrcholem bylo focení učitelského sboru v podání 9.C.

Poté si žáci ve svých třídách rozdali dárečky a popřáli si všechno nejlepší do nového roku.

Napsala: Mgr. Ludmila Haraštová

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 21 | Včera: 51 | Týden: 138 | Měsíc: 813 | Celkem: 301407