Zeměpisná olympiáda 2020

Dne 26.2.2020 se naši úspěšní řešitelé ze školního kola zúčastnili okresního klání ve Svitavách. Soutěžili jsme v kategorii A - 6. třída, kde nás zastupovala Barborka Groulíková ze 6.A. Znalosti se dotýkaly vesmíru, pohybů naší planety, časových pásem a další práce s atlasem. Bára si poradila se záludnostmi se ctí. V kategorii B nás letos reprezentoval Andrle Matěj ze 7.A - zde se otázky týkaly již zemí na kontinentech. Ani Matěj nezklamal a vedl si zdárně. V kategorii C, kde jsou spojeni osmáci a deváťáci se opakovaně velmi dobře zapsal Štěpán Klusoň z 8.A. Dá se říci, že Štěpán již věděl, co má očekávat z předešlých ročníků a zabodoval velmi dobře, protože obsadil 5. místo, kde byl pouhý půl bod za 4. řešitelem a další půl bod za třetím.

Všem třem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy. J.Dvořáková

Počet návštěv - Dnes: 16 | Včera: 56 | Týden: 279 | Měsíc: 1321 | Celkem: 301915