Druhé kolo Školské futsalové ligy žáků 8. a 9. tříd

PB120629Dříve než se naši futsalisté z devátých tříd rozutekli na vánoční prázdniny, dali si dostaveníčko ve sportovní  hale naší školy, kde změřili své síly s futsalisty z Hlinska a České Třebové. Výsledky z prvního kola soutěže naznačovaly, že o dvou postupujících do třetího kola rozhodne i trochu štěstíčka... .

V prvním zápase naši svěřenci remizovali s Hlinskem poté, co vstřelili vyrovnávající gól pár sekund před konečným hvizdem rozhodčího A. Macha.

Druhý zápas ovládla Česká Třebová a deklasovala tak jednoznačně Hlinsko 4:1. O postup z druhého místa rozhodoval tedy až poslední zápas, kde se naši chlapci ujali vedení nad Českou Třebovou, která zaspala začátek zápasu. Díky proměněné třebovské penaltě po skluzu našeho hráče v brankovišti se soupeř dostal zpět do zápasu a v druhém poločasu našim svěřencům nadělil ještě jeden předvánoční dárek v podobě gólu. Tomuto zápasu by slušela minimálně remíza, ale naši futsalisté se tuto prohru budou snažit odčinit ve třetím kole této prestižní školské ligy, kde narazí na staré známe z prvního, respektive druhého kola soutěže - ZŠ Bystré, ZŠ Na Lukách a ZŠ Českou Třebovou.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 52 | Včera: 73 | Týden: 348 | Měsíc: 902 | Celkem: 303017