OLYMPIÁDA V ANGLIČTINĚ

V úterý 21.1.2020 proběhlo školní kolo olympiády v AJ pro žáky 6. a 7. ročníků. Ve velké konkurenci 28 žáků zvítězil Michal Bulva ze 7.A, na druhém místě se umístil Patrik Cupák ze 7.C a na třetím místě Monika Kohlová ze 7.A. Nemohu také nezmínit čtvrté místo, na kterém se umístil Jakub Cíl z 6.A a předběhl všechny ostatní zástupce šestých a sedmých ročníků.

Další úterý 28.1.2020 se uskutečnila kategorie 8. a 9. ročníků. Z velkého počtu soutěžících (29 žáků) nakonec zvítězila Aneta Soukalová z 9.A, na druhém až čtvrtém místě se shodně umístily Zuzka Macháčková z 9.A, Julie Gebová z 9.A a Natálie Neimeisterová z 8.A . O páté až šesté místo se podělili Vendula Andrlíková z 9.A a Kryštof Slezáček z 9.C. Všichni žáci postupující do ústního kola předvedli plynnou komunikaci v angličtině, která nás velice potěšila a s radostí můžeme konstatovat, že úroveň angličtiny u našich žáků, každým rokem stoupá. Jen tak dál!

Vítězové obou kategorií postupují do okresního kola, které se uskuteční v únoru v Litomyšli.

Kabinet cizích jazyků

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 50 | Týden: 207 | Měsíc: 1249 | Celkem: 301843