Netradiční rodičovská schůzka

24Dne 20.11. na naší škole probíhala informační odpoledne. ČAJOVNA, jak si toto setkání nazvaly děti ze 3.C, bylo jakýmsi zakončením téměř půlročního projektu „KOUZELNÝ SVĚT BYLINEK“.

Květinkami jsme se zabývali jak ve výtvarné, hudební a pohybové výchově, tak především v ČJ, M a SP.

 

Tímto projektem jsem chtěla nejen zábavnou formou splnit očekávané výstupy ŠVP (učiva 2. a 3. roč. ZŠ), ale také podnítit kladný vztah dětí k přírodě. Chtěla jsem, aby si uvědomily, jak je příroda krásná, moudrá a nenahraditelná.

Na této schůzce děti svým rodičům, ale i některým prarodičům recitovaly, zpívaly, tančily a předaly dárky, které jim s láskou vyrobily. Rodiče se postarali o občerstvení a příjemnou atmosféru. Milým hostem byl také pan Beneš, který se touto tématikou zabývá. Odborně nás seznámil s historií, pěstováním, přípravou, účincích zeleného čaje a také nám ho připravil. Společně jsme strávili velmi příjemné odpoledne.

Zapsala: Jana Vaňáková   (více – fotogalerie - Čajovna)

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018