ŘEMESLA A ZAMĚSTNÁNÍ III

remesla IIIVčeličky z 2.C navštívily další nová a zajímavá pracoviště. Na městském úřadu s dětmi pobesedoval náš pan starosta a místostarosta. Celou budovou nás poté provedla paní Hofmanová, kde poslední zastávkou byla návštěva městské policie. Dalším pracovištěm byla 1. třída v ZŠ Na Lukách, kde si děti pod vedením paní učitelky Mičkové mohly vyzkoušet práci v centrech aktivit podle programu Začít spolu. Také jsme zavítali do sousední MŠ Na Lukách, kde se nám věnovala paní Korábová a zapojila děti do společných her a výukových činností. Posledním místem bylo CBM, kde se děti seznámily se sklářským řemeslem, dozvěděly se jak se sklo vyrábí, zpracovává a zdobí, což si také i vyzkoušely.

Chtěli bychom všem moc poděkovat za čas, který nám při svém pracovním vytížení věnovali, za cenné informace a především zážitky, které v nás zůstanou!

Včeličky 2.C

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 74 | Týden: 308 | Měsíc: 983 | Celkem: 301577