Projekt Pohlazení pro maminky úspěšně pokračuje

P3200017P3200020V okresním kole recitační soutěže, které se konalo 20. 3. 2018 ve Svitavách, naši školu reprezentovalo 6 žáků. Soutěž se konala v divadle Trám, kde žáci vystupovali na podiu před porotou a hledištěm plným diváků. Hlavně pro nejmenší recitátory to byl prubířský kámen. Obstáli jsme velmi dobře. Porota chválila děti i učitelky, které je na soutěž připravovaly, za dobrou práci s hlasem, frázování a výrazný a citlivý přednes.

Odnesli jsme si hned čtyři ocenění:

Pavel Vojtíšek z 1.A získal v 0. kategorii 1. místo za přednes básně To mám štěstí a ve stejné kategorii získala čestné uznání za přednes básně Velekočka Nela Nespěšná z 1.C.

V 2. kategorii získala čestné uznání Vanda Klusoňová ze 4.A za provedení prózy Pohádka léčivá a Barbora Groulíková za své vystoupení s textem Lentilka pro dědu Edu získala postupové místo do krajského kola soutěže 19. 4. 2018 v Pardubicích. Blahopřejeme.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 38 | Týden: 220 | Měsíc: 1074 | Celkem: 309125