Kroužek mažoretek

memo0037Začátkem školního roku 2014/2015 začal pro velký zájem kroužek mažoretek, je určen pro všechny dívky, které navštěvují školní družinu, bez ohledu na talent, výšku, věk či váhu. Děvčata se schází každé úterý od 14:30 hod. do 15:30 hod. v zrcadlovém sále tělocvičny naší školy. Mažoretky jsou tanečně sportovní aktivita, kde se děvčata učí tanečním a pochodovým technikám s použitím hůlek.

 

V průběhu prvních lekcí se snaží naučit stabilitu těla, pochod, vnímání rytmu a synchronizaci. Postupně se nacvičují choreografie (v každém pololetí jedna), kterou děvčata předvedou na školních akcích a svým rodičům.

Vedoucí kroužku je naše vychovatelka ze školní družiny Erika Došlá, která má s vedením mažoretek velkou praxi.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 27 | Týden: 27 | Měsíc: 315 | Celkem: 305205