Školní kolo pěvecké soutěže

P3211409P3211411V úterý odpoledne se Masarykovou základní školou ozývaly dětské hlásky. To probíhalo školní kolo soutěže ve zpěvu. Zúčastnilo se ho přes osmdesát žáků z 1. stupně. Někde sice zapůsobila tréma, ale bylo vidět, že zpívání přináší dětem velikou radost. Účastníci soutěžili v kategoriích jednotlivých tříd a každý zpěváček si odnesl malý dárek.

Pro nejlepší z nich byly připraveny pěkné ceny. Vítězové na prvních třech místech postupují do oblastního kola pěvecké soutěže "Skřivánek", která se bude konat ve středu 29. 3. v budově místního gymnázia. Široká veřejnost si již tradičně bude moci poslechnout nejúspěšnější recitátory a zpěváky naší školy v chystaném pořadu "Pohlazení pro maminky" 4. května.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 50 | Týden: 0 | Měsíc: 952 | Celkem: 303067