Úspěch našich žáků v okresním kole sportovního lezení na umělou stěnu

V pátek 27. ledna 2017 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola ve sportovním lezení na rychlost a obtížnost.

V I. kategorii zaznamenala největší úspěch Bára Štěpánková, která se v rychlosti i obtížnosti umístila na 1. místě. Její spolužačka Míša Cihlářová se umístila na 5. místě v obtížnosti i rychlosti. Zuzka Stodolová získala 3. místo v obtížnosti a 4. místo v rychlosti. Z chlapců obdržel Jan Vraspír 1. místo v obtížnosti, 5. místo v rychlosti. Jáchym Adamec 9. místo v rychlosti i obtížnosti.

Ve II. kategorii bodovala za děvčata Marie Mourová, získala 3. místo v rychlosti a 2. místo v obtížnosti. Za chlapce nás reprezentoval Šimon Němec, který vybojoval 3. místo v obtížnosti a 5. místo v rychlosti.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 50 | Týden: 0 | Měsíc: 952 | Celkem: 303067