Vánoční dílničky 1. a 9. tříd

076img 2048img 0288Vrstevnický program žáků prvních a devátých tříd pokračoval v předvánočním týdnu akcí Vánoční dílničky. Všemu předcházely velké přípravy, vybírání vhodných výrobků, stříhání šablonek, příprava prostor třídy. Malé děti se velmi těšily. První větší seznámení se staršími spolužáky proběhlo při nácviku společného vystoupení na velkou vánoční besídku. Přes počáteční ostych malých i velkých se děti brzy skamarádily. Ve třídě se potom děti rozdělily na skupinky a všichni společně vyráběli vánoční dárečky, přáníčka, stromečky, svícínky i andělíčky. Deváťáci sklízeli od malých obdiv za svoji pomoc a šikovnost a prvňáčci si nadšeně odnášeli domů své poklady. Všichni si společné chvíle opravdu užili.

Momentky v galerii

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 50 | Týden: 1 | Měsíc: 953 | Celkem: 303068