Přespolní běh 2016

dsc 0141Stalo se již tradicí, že sportovní soutěže zahajuje na začátku nového školního roku mezi žáky tak oblíbený přespolní běh. Letos tomu nebylo jinak. Ve čtvrtek 22.9. mohli mladí sportovci porovnat běžecké síly s ostatními školami z obvodu v poličském lesoparku Liboháj. Ti nejlepší postoupili a o čtrnáct dní později boje zopakovali již na okresní úrovni, kam se probojovala všechna naše družstva z druhého stupně a mnoho žáčků v kategorii jednotlivců ze stupně prvního. I zde – v okresním kole – se naši svěřenci neztratili a družstvo starších žáků a žákyň si vybojovalo postup do krajského kola. Našim běžcům budeme držet palce, aby v kolébce biatlonu – Letohradě – vyběhali po místních kopcích pěkný výsledek!

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 51 | Týden: 160 | Měsíc: 543 | Celkem: 304167