Moderní trojboj

tisk5Než se žáci třetích až pátých ročníků rozutekli za podzimními víkendovými radovánkami, poměřili své síly s ostatními třídami v moderním trojboji, resp. páťáčci ve čtyřboji. První disciplínou byl tak oblíbený běh do schodů, na který naše děti o přestávkách, k nevoli dozorujících učitelů, velmi rády trénují. Zde stojí zvláště za zmínku výkon J. Šíchy z 3.B, který doslova vylétl do druhého patra v čase 11,02s! Na tento výkon nedokázali odpovědět ani žáci z vyšších ročníků. Po další disciplíně – šplhu o tyči – čekal žáky tradičně kvíz, jehož odvětví je vždy důkladně do poslední chvíle utajováno. Ale ani tady děti výrazněji nezaváhaly a s matematickým rébusem byly brzy hotovy. Na páté ročníky pak čekala ještě čtvrtá disciplína – přetahování lanem. Zde nenašli přemožitele siláci z 5.C.

Tato soutěž se těší velké oblibě nejen v řadách našich žáků, proto již teď spřádáme nové disciplíny a kvíz na další ročník.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 51 | Týden: 159 | Měsíc: 542 | Celkem: 304166