Stavební  práce v okolí školy vyžadují zvýšenou míru opatrnosti při pohybu stavbou

Ve škole i v jejím okolí probíhaly během prázdnin velmi intenzivní stavební práce a opravy. V areálu školní zahrady vzniká víceúčelové sportoviště, veškeré zemní práce i stavební část proběhly o prázdninách. Čekají nás ale ještě pokládky sportovních povrchů, terénní úpravy spojené s umístěním sportovního a odpočinkového vybavení. Úprava prostranství před školou jede na plné obrátky, během prázdnin se podařilo dokončit  výměnu celého východního křídla kanalizace, včetně odstranění stávajících septiků. V bezprostřední blízkosti budovy jsou připravené zhutněné plochy pro pokládku dlažby a postupně vznikají také místa pro parkování aut. Stavební práce budou pokračovat směrem od školy k novému semaforu.

Čilý stavební ruch, který v okolí školy v současné době panuje, vyžaduje od všech učitelů, žáků i jejich doprovodu zvýšenou kázeň a respektování bezpečnostních pokynů. Do budovy pavilonu je přístup neomezený, školní budova bude přístupna hlavními vchody, odchod ze školy bude umožněn šatnami. Režim vstupu a odchodu tedy zůstává stejný, jedna zásadní změna nás ale čeká, a tou je ZÁKAZ POHYBU ŽÁKŮ V PROSTORU OD SEMAFORU SMĚREM KE ŠKOLE; to znamená, že je třeba využít ulice vedoucí od semaforu ke školní jídelně (na ulici Rumunskou), odtud k pavilonu a uličkou kolem levého křídla školy ke vchodům. Z pravé strany, tzn. od křižovatky pod Tylovým domem, je pohyb ke škole neomezen.

Prosím všechny rodiče, aby nám byli nápomocni a poučili svoje děti. O případných změnách situace Vás budu ihned informovat.

25. 8. 2016                                                         Mgr. Lenka Novotná, ředitelka školy

Počet návštěv - Dnes: 5 | Včera: 50 | Týden: 5 | Měsíc: 957 | Celkem: 303072