Naši Broučci v soutěži uspěli

SAM 2932SAM 2933Krásným zakončením našeho projektu „Putování za Broučky“ se stalo vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Karafiátovi Broučci. Do této soutěže jsme přihlásili 6 výrobků Broučka. A polovina z nich uspěla. V kategorii základní školy – 2. stupeň – jednotlivci obsadila 1. místo Anežka Vargová, 3. místo získal Petr Spálenka. Tereze Votočkové bylo uděleno čestné uznání. Diplomy, čestná uznání a odměny za vítězné práce budou předány na vernisáži výstavy Karafiátovi Broučci v sobotu 28. května v 10 hodin v jimramovské Síni rodáků.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (vyhodnoceni.pdf)Vyhodnocení soutěže[ ]223 kB

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 52 | Včera: 73 | Týden: 348 | Měsíc: 902 | Celkem: 303017