Pohlazení pro maminky

img 0793Dne 12.5. se uskutečnilo v CBM vystoupení žáků naší školy Pohlazení pro maminky, kterým děti popřály maminkám k jejich svátku. Připojily se i děti ze školní družiny, které vyrobily pěkné dárečky. Vystoupení je tradičně slavnostním zakončením celoročního projektu, v průběhu kterého si děti se svými učiteli vybírají texty a písně do recitačních a pěveckých soutěží a nacvičují jejich interpretaci. Cílem je nejen uspět v soutěžích, ale především vystoupit na závěrečném programu Pohlazení. Také děti z kroužku Zdravé pískání se svědomitě na své vystoupení připravovaly. Pozadu nezůstali ani žáci starších ročníků. Sedmý ročník připravil v rámci hodin výtvarné výchovy prezentaci výtvarných prací na téma Vesmír. Svými pěveckými vystoupeními zpestřily program žákyně II. stupně, které zároveň menší děti celým programem provázely. Závěrečná píseň Hallelujah byla nádherným zakončením celého programu, který plný sál odměnil srdečným potleskem. Díky všem, kteří se na přípravě podíleli.

S. Mohelníková

Foto z akce najdete ve fotogalerii.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018