Úspěch mladých přírodovědců

Letošní okresní kolo biologické olympiády se vydařilo hlavně mladším žákům, Anežka Vargová získala druhé místo a Michal Jílek čtvrté. Ve středu startovního pole se mezi mladšími žáky umístila Eliška Sobolová a mezi staršími Marek Dittrich a David Zahradník. Do přípravy se ještě zapojil deváťák Honza Kocanda. Všichni soutěžící museli vypracovat vstupní úkol, který vyžadoval samostatnou práci nad rámec výuky přírodopisu. Zaměřili se například na sledování biorytmu domácího mazlíčka, pozorovali klíčící rostliny na různě osvětlených stanovištích a pohroužili se do tajemství rostlin temnoty.

Všem děkujeme za jejich zodpovědný přístup a blahopřejeme ke krásnému umístění v soutěži.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Vysledky_okres_C_D_2016.pdf)Výsledková listina[ ]357 kB

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018