Turnaj ve florbalu (Lubná, 7.4. 2016)

IMG 20160407 132323Každoročně je nám ctí zúčastnit se turnaje ve florbalu, který pro žáky druhého stupně velmi kvalitně pořádá lubenská základní škola. Letos naši žáci bojovali o pohár ředitelky školy v kategorii devátých tříd. Zaklopýtnutí přišlo hned v úvodním zápase, kdy nás tým litomyšlské školy deklasoval 9:0 a jen se štěstím jsme unikli nemilosrdné „desítce“! Z této prohry se chlapci ale oklepali a zbylé zápasy odehráli na kvalitní úrovni. V posledním zápase mohli dokonce porazit celkového vítěze (ZŠ Lubná). Když naši hráči vedli 2:1, uznal rozhodčí soupeřům gól, přestože se míček odrazil pouze od vnější tyče branky zpět do hřiště.

Naši borci tak na konci turnaje třímali na stupni vítězů bronzové medaile. Gratulujeme za výbornou reprezentaci a budeme doufat, že příští rok si konečně chlapci odvezou tak kýžený putovní pohár za první místo!

Mgr. Petr Schaffer

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 35 | Týden: 378 | Měsíc: 426 | Celkem: 306962