Ukliďme svět – 18. 3. 2016

IMG 9266Clean up the World (Ukliďme svět) je úklidovou akcí, která se dnes organizuje po celém světě. První akci tohoto druhu uskutečnil Ian Kiernan v Australském městě Sydney již v roce 1989. Do akce se tehdy zapojilo úžasných 40.000 dobrovolníků a uklidili místní přístav. Dnes probíhá tato akce po celém světě a zapojuje se do ní každoročně 35 miliónů lidí z více než 100 zemí světa. V České republice se tato akce organizuje od roku 1993 a zúčastňuje se jí každoročně kolem 8 tisíc lidí (převážně dětí). I my jsme se zapojili a alespoň trochu přispěli a pomohli přírodě. Děti uklízely a čistily prostory v okolí naší školy. Uvědomily si, že s přírodou musí zacházet velmi šetrně a každý z nás má možnost přispět k její ochraně.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 35 | Týden: 379 | Měsíc: 427 | Celkem: 306963