Moderní trojboj

netŽáci druhého stupně zakončili poslední školní den prvního pololetí sportovně – vědomostním trojbojem, do kterého se zapojily celé třídy.

První disciplínou se stal výběh osmdesáti schodů naší školy. Na tuto disciplínu děti rády trénují o přestávkách v průběhu celého roku, ovšem k velké nevoli učitelů vykonávajících dozor na chodbách. Další zdolanou metou trojboje byl šplh, kterého se stejně jako výběhu schodů zúčastnil vždy jeden zástupce třídy z řad chlapců a jeden z řad děvčat. Za poslední disciplínou tohoto trojboje se skrýval češtinářský úkol, který otestoval slovní zásobu našich žáků.

Pak už nezbývalo nic jiného než korunovat vítěze jednotlivých ročníků a děti se mohly rozběhnout do svých domovů, aby se pochlubily  pololetním vysvědčením. V brzké době si tento moderní trojboj vyzkouší i žáci z prvního stupně.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 46 | Týden: 199 | Měsíc: 737 | Celkem: 308788