Informační technologie ve škole

Pro management školy je v dnešní době velice těžké udržet krok v nejrychleji se rozvíjejícím odvětví v informačních technologiích. V letošním roce jsme dosáhli výrazného pokroku v modernizaci vybavení. Škola se zapojila do projektu V51, díky kterému získala počítače s dotykovým displejem vybavené nejmodernějším softwarem. Dále jsme pomocí našeho bývalého žáka Mgr. Miroslava Špačka obdrželi sponzorský dar od České spořitelny.

Poznatky a dovednosti v oblasti práce s počítačem jsme nabyli prostřednictvím vzdělávání pedagogů v rámci již zmíněné výzvy V51. Ve vyučovacích hodinách běžně používáme dataprojektory a interaktivní tabule. Disponujeme prostornou učebnou vybavenou počítači pro samostatnou práci žáků. Při práci využíváme školní síť a živé webové stránky, pomocí nichž úzce spolupracujeme s rodiči našich žáků. I přes úvodní rozpaky se nám podařilo navázat oboustrannou komunikaci prostřednictvím informačního programu Bakaláři.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 35 | Týden: 379 | Měsíc: 427 | Celkem: 306963