OPEN výška

PB060454PB060464Dne 6.11.2015 uspořádal spolek Atletiky Polička spolu se školním sportovním klubem při Masarykově základní škole 5. ročník soutěže ve skoku vysokém "O titul nejšikovnějšího výškaře".  Tento seriál čítá 5 závodů (koná se vždy první pátek v měsíci), kdy soutěží chlapci a dívky odděleně v odpovídajících kategoriích. Vítězí ten, kdo má nejvyšší součet tří nejlepších výkonů ("absolutní výkon"). Dále je hodnocen "relativní výkon", kdy rozhoduje nejmenší součet rozdílu výkonu a vlastní výšky.

Prvního výškařského klání se zúčastnilo 13 dívek a 20 chlapců, kdy nechyběla konkurence z vedlejší základní školy ZŠ Na Lukách, ale přijeli také závodníci z Chocně a Svitav. Naši žáci a žákyně se v nabité konkurenci neztratili a podali bojovný výkon. Další závod ve skoku vysokém se koná v pátek 4. prosince a všichni jsou srdečně zváni.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 46 | Týden: 199 | Měsíc: 737 | Celkem: 308788