Projekt Děti bez úrazu

DSC04925O tom, že DSC04942jízda na kole není jen zábavou, ale že může přinést i mnohá úskalí, se mohli přesvědčit ve čtvrtek 21.května žáci čtvrtých tříd. Zúčastnili se velmi zajímavého Projektu Děti bez úrazu, který uspořádalo SVČ Mozaika ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Polička a Červeným křížem Svitavy.

Žáci aktivně pracovali ve skupinách, osvojovali si své zkušenosti na stanovištích s první pomocí, získávali zkušenosti nové.DSC04947

Všechny žáky zaujala ukázka práce hasičů.DSC04923

Jak znají předpisy a značky si žáci ověřili v dopravním testu. Úspěšným řešitelům rozdali strážníci Městské policie v Poličce řidičské průkazy.

Za zajímavé a poučné dopoledne děkujeme SVČ Mozaika, paní ředitelce Bc. Zdeně Švecové a všem dobrovolníkům.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 35 | Týden: 379 | Měsíc: 427 | Celkem: 306963