Pohlazení pro maminky - školní oslava Dne matek, součást oslav založení města

P5060006-002Letošní Pohlazení pro maminky se konalo ve středu 6.5.2015 v domě Jordán. Na jevišti se postupně vystřídalo 80 žáků z 1. - 5. ročníku naší školy s mluveným slovem, písničkami a dvěma divadelními pohádkami - Šípková Růženka (IV.B) a Sněhurka (IV.C). V úvodu zahráli flétnisté ze školního kroužku. Programem provázel Štěpán Krejčí a Jakub Andrlík z V.B. Celé představení ozvučoval Míša Moravec z IX. A, který v závěru programu dojal všech 120 návštěvníků svým zpěvem lyrické písně  z muzikálu Baron Prášil.

Děkujeme dětem za snahu a jejich paní učitelkám za pracovitost, kreativitu i trpělivost, Svatojosefské jednotě pro Poličku a okolí za zapůjčení sálu s jevištěm a ozvučovací technikou. Za kolektiv organizátorů Jitka Junková

Počet návštěv - Dnes: 64 | Včera: 50 | Týden: 64 | Měsíc: 1016 | Celkem: 303131