Skřivánek 2015

Ve středu 29. 4. se naši žáci zúčastnili oblastního kola soutěže ve zpěvu v aule poličského gymnázia. Soutěžily děti ze škol ze širokého okolí. Po společném rozezpívání, které znělo jako profesionální pěvecký sbor, začali jednotliví zpěváčci předvádět svoje písničky. Celý souboj hodnotila pětičlenná porota.

Žáci naší Masarykovy školy dosáhli vynikajících výsledků. Čestná uznání si v jednotlivých kategoriích odnesli Veronika Srnská, Lenka Hrubá a Magdalena Teplá. Na 3. místě se umístila Rozálie Tobiášová, na 2. místě skončili Michal Žahour, Tomáš Mach, Aneta Soukalová a Barbora Štěpánková. Za nejlepší zpěváky porota označila a 1. místa udělila Amálii Kneblové, Anetě Mlynářové a Lucii Kysilkové.  

V kategorii 6. - 7. třída Tereza Havlíková (6.B) a Radim Prokopec (7.A) obsadili 3. místo a Katka Tumová (6.A) krásné 2. místo. V kategorii 8. - 9. třída mile překvapil David Kozel (9.C), který si vyzpíval stříbro. Pomyslné zlato si odnesl Michal Moravec (9.A) za profesionální provedení muzikálové melodie Patrície. Všem zúčastněným patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy. Svůj pěvecký talent budou mít také možnost předvést na "Pohlazení pro maminky", které se bude konat ve středu 6. 4. od 15.30 hodin v Domě Jordán. Doprovázející učitelka Naďa Novotná

Výsledková listina oblastního kola pěvecké soutěže Skřivánek 2015 je k nahlédnutí na www.gympolicka.czDěkuji všem účastníkům, porotcům a gratuluji výhercům. Zdraví Ellen Erbesová

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 18 | Včera: 51 | Týden: 135 | Měsíc: 810 | Celkem: 301404