Děti bez úrazu

Ve čtvrtek 23.5.2024 se žáci 4. tříd zúčastnili programu Děti bez úrazu. Během dopoledne si ve skupinách mohli vyzkoušet základní ošetření zlomené ruky, zajistit první pomoc pro člověka v bezvědomí včetně přivolání záchranné služby. Na jiném stanovišti si zopakovali povinnosti cyklisty, povinnou výbavu jízdního kola, dopravní značky a pravidla silničního provozu. Na závěr si prověřili své znalosti testem z dopravní výchovy. Nedílnou součástí byla prohlídka a rozhovor s pracovníky Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje v Poličce. Všem se program velice líbil. Děkujeme.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 51 | Týden: 159 | Měsíc: 542 | Celkem: 304166