SKŘIVÁNEK 2024

12Stejně jako skřivánci v přírodě vítají jaro, tak i naše děti přivítaly jaro zpěvem ve školním kole pěvecké soutěže, ze které ty nejlepší postoupily do oblastního kola „Skřivánek“. Jako každoročně tuto soutěž pořádalo místní gymnázium a děti z prvního i druhého stupně si tak mohly vyzkoušet, jak se zpívá s mikrofonem před porotou a zaplněnou aulou. Konkurence ze škol z okolních vesnic a měst byla letos obzvlášť veliká, ale naše děti se neztratily. V každé kategorii obsadily přední místa. Všem moc gratulujeme.

Kategorie 1. třídyEliáš Břetislav - 1. místo, Semová Berenika - 2. místo

Kategorie 2. a 3. tříd: Peňázová Tereza (2. třída) - 2. místo, Lorencová Sára (3. třída) - 2. místo

Kategorie 4. a 5. třídMarková Karolína (4. třída) - 2. místo, Pávek Jan (5. třída) - 3. místo

Kategorie 8. a 9. třídElla Magdalena Pražanová – 3. místo, René Sion – 3. místo

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 52 | Týden: 349 | Měsíc: 903 | Celkem: 303018