Exkurze na Trading Centre – na škole nejen s rozšířenou výukou cizích jazyků

Vybraní žáci 8. ročníků měli 28. 2. 2024 možnost pod vedením vyučujících cizích jazyků navštívit střední školu v Litomyšli – Trading Centre (TC), která pro ně připravila skvěle zorganizované dopoledne. Měli jsme možnost se seznámit se školou díky profesionální prezentaci paní zástupkyně a 2 žákyň, které byly v rámci studia na studijním pobytu (Erasmus) v Barceloně. Žáci měli možnost navštívit reálnou výuku anglického a německého jazyka a okusit, jak náročné je studium po základní škole čeká. Škola má kvalitní vyučující, proto žáci neskrývali spokojenost a nadšení z výuky. Velmi kladně hodnotili živou a vtipnou hodinu německého jazyka, profesionální výuku anglického jazyka, kdy oba dva učitelé perfektně hovoří anglicky a studenti TC pružně reagují v komunikaci s nimi. Jsme vděční, že žáci naší školy měli možnost okusit atmosféru střední školy a začali přemýšlet, kterým směrem by se jejich budoucí studium mohlo dále ubírat. Ještě jednou děkujeme za milé a profesionální přijetí ze strany všech zúčastněných na Trading centre.

Za výuku cizích jazyků Mgr. Eva Kohutová a Mgr. Hana Spálenková.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 18 | Včera: 51 | Týden: 135 | Měsíc: 810 | Celkem: 301404