Divizní finále ve futsale 6. – 7. tříd

4b7fa3a7 4bc0 4bc8 9e5d c7915f270edeBěhem prosince se odehráli dvě kola futsalového turnaje 6. a 7. ročníku základních škol. Naši žáci se v prvním turnaji utkali se ZŠ Bystré a po velmi dramatickém zápase, jsme nakonec dokázali zvítězit 4:3, gólem v posledních 20 ti vteřinách zápasu. Druhým našim soupeřem byla škola ZŠ Na Lukách. Očekával se opět zajímavý a těžký zápas. Nakonec se ukázala kvalita našich žáků a výsledek 3:1 nám zajistil postup do dalšího kola, která pořádala další postupující škola ze Svitav, ZŠ Sokolovská. Za účasti tří mužstev (ZŠ Masarykova Polička, ZŠ Lanškroun a domácí Sokolovská) se naši žáci toužili probojovat až do divizního finále. Už v prvním zápase po vítězství 3:1 nad Lanškrounem jsme udělali první krok k postupu, který jsme dovršili výhrou 4:0 nad domácí školou ze Svitav.

Na divizní finále jsme zajížděli do Hradce Králové. Našimi soupeři byla fotbalová škola Ohrazenice-Pardubice, fotbalová škola Hradec Králové a ZŠ Bystré. S prvními dvěma soupeři byl znát velký rozdíl, zejména v aktivitě, kvalitě a rychlosti. I přesto se naši hráči nevzdávali a snažili se soupeře potrápit. Ale ani poslední zápas se ZŠ Bystré se našim hráčům výsledkově nepovedl a tak jsme odjížděli z turnaje s prázdnou. I tak ale naši žáci vybojovali 4. místo ve finálovém turnaji Divize Východních Čech. Za řádnou reprezentaci naší školy patří poděkování žákům: Zděněk Soukal, Matyáš Charvát, Adam Šenk, Ondřej Vraspír, Ondřej Dittrich, Jan Dospěl, Matyáš Tichý, Karel Vobejda, David Jandera, Lukáš Augustín, Vendelín Doležal, Lukáš Tůma, Zdeněk Jílek.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 21 | Včera: 51 | Týden: 138 | Měsíc: 813 | Celkem: 301407