Okresní a krajské kolo turnaje v šachu

Dne 13. prosince 2023 se konalo okresní kolo šachového turnaje v kulturním domě Fabrika ve Svitavách. Naši školu reprezentovala dvě družstva. Za 1. stupeň: Miroslava Kofanová 3.D, Matěj Zavřel 3.A, Matyáš Křemenák 5.B, Ondřej Koreček 4.B a Jan Frommel 4.B. Družstvo se umístilo na 3. místě a postoupilo do krajského kola.Postup do kraje a krásné 2. místo vybojovali i žáci 2. stupně: Stanislav Urban 9.A, Ondřej Bartoň 9.A, Petr Bouška 8.D, Adam Šafář 7.A a Vratislav Laška 9.A.

Účast na krajském kole, které se konalo ve středu 24. ledna 2024 ve Svitavách, se nesla ve znamení nemoci některých našich hráčů, což poznamenalo výsledky družstev. Družstvo 1. stupně: Miroslava Kofanová 3.D, Matěj Zavřel 3.A, Ondřej Koreček 4.B a Jan Frommel 4.B obsadilo 12. místo z 12 zúčastněných družstev. Družstvo 2. stupně: Stanislav Urban 9.A, Ondřej Bartoň 9.A , Pavel Bouška 8.A a Ondřej Kovář 7.D obsadilo 14.místo z 18 zúčastněných družstev.

Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

K. Šimková

 

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 40 | Včera: 47 | Týden: 296 | Měsíc: 87 | Celkem: 299458