Okresní kolo Matematické olympiády 5. a 9. ročník

Dne 24.1.2024 se na Gymnáziu v Poličce konalo okresní kolo Matematické olympiády. Naše škola měla zastoupení v kategoriích Z5 i Z9. V 5. ročníku obsadil výborné 2. místo Ondřej Varga z 5.C, na 6. místě se umístil Vít Kunčák z 5.A a Bára Příhodová z 5.B obsadila 8. místo. V kategorii Z9 (devátý ročník a odpovídající ročníky NG) dosáhli velmi pěkného výsledku Radim Totušek 4. místo a Johana Jelínková 5. místo. Oba jsou úspěšnými řešiteli MO. V této kategorii naši školu dále reprezentovali: Matěj Chmel, Vratislav Jaška (všichni jmenovaní jsou z 9.A) a Jana Kadeřábková z 9.C.

Všem řešitelům děkujeme a gratulujeme!

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 41 | Týden: 297 | Měsíc: 88 | Celkem: 299459