Florbal žáků z druhého stupně

V prosincových dnech se na Základní škole Na Lukách konalo oblastní kolo ve florbalu žáků druhého stupně. V kategorii žákyň naše škola vyslala zástupkyně z obou kategorií. Naše žákyně byly výborně sehrané a jen těsně oběma družstvům utekl postup do okresního kola, když obsadily shodně druhé místo.

Po turnajích děvčat se do bojů o medaile zapojili i naši chlapci. V obou kategoriích naši svěřenci vybojovali postup do okresního kola, které se konalo ve Svitavách. Zde starší žáci vybojovali bronzové medaile a mladší žáci dokonce zlato.

Všem našim florbalistům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a mladším žákům přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které se bude konat v březnu v Pardubicích.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 26 | Týden: 331 | Měsíc: 1373 | Celkem: 301967