9.B + 1.B

Již od začátku školního roku trávíme čas s našimi milými prvňáčky z 1.B. Poprvé jsme se s nimi seznámili v jejich třídě. Každý jsme si našli svého prvňáčka a hned jsme se skamarádili. Znovu jsme se setkali při jejich pasování na prvňáčky. Paní ředitelka každému předala pasovací listinu a děti nám potom krásně zazpívaly. Také jsme se k nim na pavilon vydali za příležitosti odemykání slabikářů. Prvňáčci nám předvedli, jaká písmenka už umí číst a psát a my jim za to předali symbolický klíč k jejich slabikářům. Vzhledem k tomu, že jsou velice šikovní, slabikář si určitě zasloužili. Na závěr jsme si spolu s nimi zatancovali na písničku Baby Shark. Naposledy se prvňáčci pro změnu vydali k nám do třídy. Provedli jsme je po škole a v naší třídě jsme pak společně tvořili krásná vánoční přáníčka. Všechny tyto hodiny strávené s našimi prvňáčky nás velice bavili a těšíme se, až zase budeme moci něco společně podniknout.

Verča z 9.B

Počet návštěv - Dnes: 35 | Včera: 26 | Týden: 359 | Měsíc: 1401 | Celkem: 301995