Den bez aktovek

den bez aZasněžené páteční ráno neodradilo účastníky akce Den bez aktovek. Téměř 250 dětí v tento den dorazilo do školy s netradičním školním batohem. Byla k vidění díla nevídaná. Samovýroba, vykuchané počítače, golfový vak, košíky různých velikostí, stejně tak popelnice, pracovní kolečka, dětské tatry, rudlíky, chodítka pro děti i dospělé, bedny od piva, koše na míče, podběráky, různé hrnce i s pokličkami, originální prkno na sušení prádla, přepravky pro domácí mazlíčky, cestovatelské šátky, rance na ramena, různé krabice, houpací koník, truhly, kočárky, roury od kamen a spousta kufrů. Tento den je známý po celém světě. Cílem této akce bylo pobavit se, ale také upozornit na to, že jsou i děti, které chodí do školy několik kilometrů a své pomůcky nosí v ruce. Byli jste prostě skvělí.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 57 | Týden: 247 | Měsíc: 148 | Celkem: 302263