DOPIS PRO JEŽÍŠKA

První prosincový týden zahájili všichni druháčci projekt, který se nesl v duchu Vánoc. Společně se věnovali nejen vánočním tradicím a zvykům, ale i samotné podstatě těchto svátečních dní, kdy se stávají zázraky a všichni jsou na sebe hodní, pomáhají si a rozdávají lásku. Krásná myšlenka dětí, týkající se pomoci těm, jejichž domovem je útulek v Zeleném Vendolí, se otiskla na dlouhý dopis pro Ježíška. Toto psaní děti společně odnesly 6.12. do Ježíškovy schránky u vánočního stromu na náměstí. A jelikož se dopis do schránky nevešel, byl při zpěvu koled předán na úřadě v Poličce přímo do rukou pana starosty. Ten přislíbil, že dopis odešle expres a nám nezbývá než doufat, že naše přání Ježíšek vyslyší.

Chtěli bychom Vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků a pohodový rok 2024.

Děti a TU 2. tříd

Počet návštěv - Dnes: 50 | Včera: 45 | Týden: 240 | Měsíc: 141 | Celkem: 302256