O šachového krále a královnu města Poličky

V pondělí 20.11. se v dopoledních hodinách na poličském gymnáziu konal turnaj O šachového krále a královnu města Poličky. Z celkového počtu 38 soutěžících naši školu reprezentovalo 16 žáků. Soutěžilo se ve třech kategoriích a hráči se utkali v sedmi kolech při tempu 2 x 15 + 5s/tah. V průběhu celého závodu panovala výborná atmosféra a nad šachovnicí velké soustředění. U společné partie se často potkali mladší hráči s mnohem staršími a zkušenějšími protivníky, přesto se jim s nimi dařilo držet krok a počínali si výborně.

V kategorii starších se nejlépe vedlo Stanislavu Urbanovi (9.A) a obsadil tak 1. místo. Skvěle se dařilo i Ondřeji Bartoňovi (9.A). V kategorii mladších nejvíce štěstí přálo Kláře Chmelové (TJ Štefanydes Polička), Matyáši Křemenákovi (5.B) a Matěji Zavřelovi (3.A). Všem soutěžícím gratulujeme.

kor

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 27 | Týden: 27 | Měsíc: 315 | Celkem: 305205