OTVÍRÁNÍ SLABIKÁŘE 1C a 9C

img 1196img 1199Dne 13.11.2023 proběhlo v rámci našeho vrstevnického programu otevírání slabikáře v 1.C. Program s prvňáčky začal připravenou bajkou O lišce a čápovi, která se dětem moc líbila. Následně každý prvňáček dostal od svého deváťáka vyrobený klíč, kterým odemkl svůj slabikář. Slabikář jsme si společně prohlédli a nahlíželi jsme, co děti z 1.C čeká a nemine. Po prohlédnutí si prvňáčci vyzdobili vyrobený klíč svými podpisy, kytičkami, pastelkami, svým autoportrétem ... no prostě vším, co je napadlo. Někteří prvňáčci své deváťáky vyzkoušeli, zda-li se umí také podepsat na jejich klíč. Vyrobené klíče mohou naši svěřenci použít třeba jako záložku do slabikáře. 1.C si pro nás připravila pohledy pro štěstí. Pohlednice se prvňáčkům moc vydařily, bylo vidět, že si prvňáci dali při vybarvování opravdu záležet. S prvňáčky jsme si popovídali a zase jsme se o něco více poznali. Naše setkání bylo krásné, ale krátké. Nemůžeme se ale dočkat dalšího setkání, které proběhne u nás v 9.C.

Jana 9C

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 51 | Týden: 160 | Měsíc: 543 | Celkem: 304167