ZA KULTUROU DO KLICPEROVA DIVADLA

Dne 19.9. se vydali žáci pátých a čtvrtých ročníků na cestu za kulturním dobrodružstvím. Společně navštívili divadelní představení Prašina, které uvedlo Klicperovo divadlo v Hradci Králové.Divadelní hra vznikla na motivy známé knihy, která oslovila nejen dětské čtenáře. Příběh tří kamarádů se odehrává v části Prahy (Prašina), kde nefunguje elektřina, nejezdí tramvaje a mobily nemají signál. Hlavní hrdinové se snaží společnými silami vyřešit záhadu šířící se Prašiny. Při pátrání překonávají nebezpečné překážky, které prověřují jejich nebojácnost a vzájemné vztahy.Představení svým napínavým dějem, tématem a akčními scénami upoutalo pozornost mladších i starších diváků v sále. Děti si celodenní výlet za kulturou moc užily a už se těší na další divadelní představení.

K. Švábová, 5.A, B, C, 4.C

Copyright © 2023 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 17 | Včera: 18 | Týden: 252 | Měsíc: 75 | Celkem: 295555