Setkání 9.C s 1.C

img 0479img 0483Ve středu 13. září jsme se poprvé setkali s žáky z 1.C v rámci vrstevnického programu. Každý z deváťáků si připravil obrázek se začátečním písmenem jména vybraného prvňáčka. Děti si je vybarvily a společně jsme je zalaminovali . Vybarvený obrázek může sloužit jako záložka. Nám prvňáčci každému věnovali krásně vybarvený obrázek lištičky. Vystavili jsme si je na nástěnce ve třídě. Společně jsme si popovídali a navzájem se trochu poznali. Z prvního setkání jsme byli všichni nadšeni a už se moc těšíme na další společné akce a zážitky.

Jana, 9.C

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 27 | Týden: 28 | Měsíc: 316 | Celkem: 305206